Rožmitál - Ejpovice B 19:12 (9:8)

13.09.2015 15:24

Vstup do našeho utkání třetího kola s Ejpovicemi B 13. září 2015 vyšel lépe nám. Hned z prvního našeho útoku se nám podařilo vstřelit branku, hosté ale z následného protiútoku vyrovnali. V šesté minutě jsme vedli 3:1, hostům se ale v osmé minutě podařilo srovnat na 3:3. Následně se ale hostům nepoštěstilo deset minut vstřelit branku, a tak jsem v osmnácté minutě vedli 7:3 a ve dvacáté 8:4. Pak si slabší chvíli vybral náš útok a hosté v 26. minutě vyrovnali na 8:8. V závěru poločasu jsme vstřelili rozdílový gól na 9:8, následně jsme měli ještě možnost naše vedení navýšit o další branku, neproměnili jsme ale pokutový hod.

Ve třetí minutě druhého poločasu jsme stále vedli pouze o jednu branku, tentokrát 10:9. Pak se naší obraně v čele s brankářem, který si za celý zápas připsal 21 úspěšných zákroků, podařilo získat několik míčů, náš útok nabídnutou šanci využil a tak jsme v šestnácté minutě vedli 15:9. Závěr zápasu už byl vyrovnaný, příležitost zahrát si dostali všichni hráči z lavičky. V utkání jsme na konec zvítězili 19:12.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, Z. Sadílek - P. Šourek, P. Melichar, J. Pazderník, J. Pičman, J. Zemek, E. Trefný

Branky: P. Šourek 11, P. Melichar 4, J. Pičman 3 a J. Zemek 1 - za hosty: Martínek 6, Michelfeit 3, Stašek 2 a Pokorný 1