Rožmitál – Litice 22:11 (15:5)

26.05.2013 17:44

Za deštivého počasí jsme v neděli 26. května 2013 přivítali doma celek Litic. První branku zápasu vstřelili hosté, my jsme pak otočili a vedli jsme 3:1. Hosté ještě snížili na 2:3, ale pak naše obrana získala několik míčů, náš útok šance bezpečně proměňoval a v patnácté minutě jsme už vedli 8:2. Hostům nepomohla ani výměna brankáře a ani změny v obraně. Do konce poločasu jsme přidali ještě sedm branek oproti třem brankám Litic.

Druhá půle byla vyrovnaná, šanci si zahrát dostali všichni naši hráči. Hostující obrana se předvedla několika nevybíravými zákroky. Náskok získaný v prvním poločase jsme si bezpečně pohlídali, zápas jsme nakonec vyhráli 22:11. Přestože se celé utkání odehrálo za vytrvalého deště, tak diváci viděli hodně branek.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Stoklasa, J. Vondrášek, P. Blažek, Z. Sadílek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek, J. Pazderník

Branky: P. Šourek 14, J. Pičman 3, R. Stöckl 3, J. Zemek 2 - za hosty: Pelech 5, Vyoral 3, Albl 2, Bek 1