Rožmitál – Litice 22:18 (11:6)

31.05.2015 18:51

Třetí utkání v řadě, ke kterému jsme nastoupili pouze se třemi obránci. Z různých důvodů zůstali mimo hru čtyři naši obránci a dva útočníci. Museli jsme tedy sáhnout do "záložních" řad a k zápasu 31. května 2015 proti Liticím nastoupili v obraně Josef Hrdina a do útoku Emanuel Trefný. Vstup do zápasu vyšel lépe nám, hned z prvního útoku jsme vstřelili gól, hosté ale z následného protiútoku vyrovnali. Pak jsme vstřelili dvě branky v řadě a ve čtvrté minutě jsme vedli 3:1. Hosté ale odpověděli stejným způsobem a tak v sedmé minutě bylo vyrovnáno 3:3. V rozmezí 11. - 14. minuty jsme vstřelili tři branky a vedli jsme 7:4. Hosté ale z následujících dvou útoků snížili na 6:7. Do konce poločasu se ale litickým útočníkům už branku vstřelit nepodařilo, naopak my jsme vstřelili branky čtyři a první poločas jsme vyhráli 11:6.

Úvod druhého poločasu začínali hosté pouze s pěti hráči v poli, když byl ještě v závěru prvního poločasu vyloučen za hrubý faul jeden z litických obránců a následně i druhý za špatné střídání. V přesilové hře jsme vstřelili dvě branky, ve třetí minutě jsme vedli 13:6. Návratem obou litických hráčů se hra vyrovnala, nadále jsme si udržovali šesti až sedmibrankový brankový náskok. V závěru zápasu ale naší obraně docházeli síly, hosté se prosazovali rychlými brejky. Naštěstí několik takových situací úspěšně náš brankář zlikvidoval a tak jsme zvítězili "pouze" o čtyři branky 22:18.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Hrdina - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, J. Pazderník, E. Trefný

Branky: P. Šourek 12, R. Stöckl 7 a J. Pičman 3 - za hosty: Pelech 8, Albl 5, Rojík 3 a Kalabza 2

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode