Rožmitál – Litice 23:16 (14:6)

25.04.2016 06:13

Začátek utkání 24. dubna 2016 byl v naší režii. Hosté první branku vstřelili až v jedenácté minutě, kdy snižovali na 1:3. Do té doby všechny jejich střelecké pokusy náš brankář zlikvidoval. V 15. minutě jsme vedli 6:1, hosté se stále namohli střelecky probudit, jejich pokusy končili buď na tyčích nebo si s nimi náš brankář poradil. Pak si ale slabší chvíli vybral i náš útok a v 18. minutě to bylo 6:3. Brankami ve 22. a 24 minutě jsme opět získali náskok pěti branek. Ten jsme ještě v závěru zápasu zvýšili, když jsme proměnili pokutový hod, zahrávaný po vypršení hrací doby.

V šesté minutě druhého poločasu jsme vedli rozdílem deseti branek. Následný střelecký výpadek v útoku a špatná hra naší obrany měla za následek to, že jsme dovolili hostům dostat se do hry. V 16. minutě byl stav 18:13. Po našem následném timeoutu se naše hra jak v útoku, tak i v obraně zlepšila a ve 26. minutě jsme vedli rozdílem sedmi branek. V závěru zápasu padly na obou stranách dvě branky a tak jsme v utkání zvítězili 23:16.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, Z. Sadílek - P. Šourek, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar

Branky: P. Šourek 14, R. Stöckl 6, J. Zemek 2 a P. Melichar 1 - za hosty: Mizler 6, Pelech 6, Vyoral 3, Rojík 1