Rožmitál - Litice 26:22 (13:11)

20.10.2013 18:37

K poslednímu zápasu podzimní části sezony jsme nastoupili doma proti Liticím. Úvod zápasu vyšel lépe hostům, kteří hned z prvního útoku vstřelili branku. Prohrávali jsme 0:1, a ve třetí minutě 1:2. Dalších pět  minut se hosté neprosadili, čehož jsme využili k otočení skóre a v sedmé minutě jsme vedli 3:2. Za tři minuty později bylo ale srovnáno na 4:4. Dále pokračovala přetahovaná o skóre, žádnému ze soupeřů se nedařilo získat více jak jednobrankový náskok. V šestnácté minutě byl stav 7:7. Pak se přestali útočníci Litic prosazovat přes naší obranu a nám se podařilo získat čtyřbrankový náskok, ve 23. minutě jsme vedli 11:7. Náskok se nám ale nepodařilo udržet, do konce poločasu hosté snížili na 13:11.

První branku druhého poločasu vstřelili hosté a ve třetí minutě tak snížili na 12:13. Až do desáté minuty jsme si udržovali dvoubrankový náskok, vedli jsme 18:16. Ve čtrnácté minutě jsme soupeři odskočili do vedení o čtyři branky, vedli jsme 20:16. V utkání bohatém na branky jsme na konec zvítězili 26:22.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Vondrášek, P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, M. Hejra,- P. Melichar, R. Stöckl, J. Pazderník, P. Šourek, J. Pičman, J. Zemek

Branky: P. Šourek 15, R. Stöckl 8 a P. Melichar 3 - za hosty: Pelech 11, Vyoral 5, Kalabza 3 a Rojík 3.