Rožmitál - Most 16:16 (8:9)

04.09.2016 13:55

Utkání 2. kola 2. ligy hrané v neděli 4. září 2016 ve Starém Rožmitále se vyznačovalo vyrovnaným prvním poločasem, kdy jsme až do osmnácté minuty dotahovali jednobrankový náskok soupeře. Ve 23. minutě jsme už prohrávali o dvě branky 6:8. V závěru poločasu jsme opět snížili na rozdíl jednoho gólu, bohužel jsme neproměnili pokutový hod a tak jsme první poločas prohráli 8:9.

Ve třetí minutě druhého poločasu jsme srovnali a remízový stav vydržel až do třinácté minuty, kdy bylo srovnáno 12:12. V 15. minutě jsme šli poprvé do vedení, hosté ale následně srovnali. Z následného útoku jsme opět šli do vedení o jednu branku, ale i na to Baník odpověděl. Ve 24. a 25. minutě jsme odskočili a vedli jsme 16:14. Hosté si vyžádali time out a ve 29. minutě bylo opět srovnáno. Remízový stav vydržel až do konce utkání, a to i přes dramatický závěr, kdy oba týmy měli šanci strhnout vedení na svoji stranu.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Vondrášek, P. Blažek, Z. Sadílek, J. Stoklasa, M. Hejra - P. Melichar, J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek, R. Stöckl

Branky: P. Šourek 7, P. Melichar 6, R. Stöckl 2 a J. Pičman 1 - za hosty: Mertl 7, Nájemník 7, Drexler 2