Rožmitál - Nezvěstice B 15:15 (8:6)

15.05.2012 18:10

V neděli 13. května 2012 dopoledne jsme na svém hřišti přivítali celek Nezvěstic B. V úvodu jsme prohrávali 0:1, ale v následujících deseti minutách se nám podařilo utkání otočit a vedli jsme 3:1. Po zbytek poločasu jsme si nadále udržovali dvou až tříbrankový náskok. První poločas jsme vyhráli 8:6.
Hned v úvodu poločasu druhého jsme soupeři dovolili srovnat na 8:8. Od této chvíle Nezvěstice stále dotahovali naše jednobrankové vedení. Bylo tomu tak až do patnácté  minuty, kdy se soupeř dostal do vedení o jednu branku. Ve 28. minutě jsme prohrávali 13:14. Dvěma rychlými brejky se nám podařilo otočit a minutu před konce jsme ještě vedli 15:14. Vyrovnávací branku jsme inkasovali po čase z trestného hodu. Utkání tak skončilo remízou 15:15.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Stoklasa, J. Vondrášek - R. Stöckl, P. Šourek, J. Pazderník, J. Pičman, E. Trefný

Branky: Šourek 7, Stöckl 4, Pičman 2, Trefný 2 - za hosty: Dobiáš 7, Hušák 4, Havlíček 3, Huňáček 1