Rožmitál - Nezvěstice B 17:12 (11:9)

14.09.2014 20:00

AKTUALIZOVÁNO 20. září 2014.

V nedělním zápase 14. 9. 2014 jsme na domácím hřišti přivítali celek Nezvěstic B. Celé utkání se odehrálo na mokrém terénu, který alespoň ze začátku svědčil lépe nám. První branka padla až v šesté minutě, ujali jsme se vedení 1:0. V deváté minutě jsme vedli 3:0, hosté ale z následného protiútoku snížili na 1:3. V šestnácté minutě jsme vedli pouze o gól, 6:5. Až do konce poločasu jsme si udržovali jedno až dvoubrankový náskok, první poločas jsme vyhráli 11:9.

Ve druhém poločase padla první branka až v jedenácté minutě, hosté snížili na 10:11. O dvě minuty později bylo vyrovnáno 11:11. Pak se konečně probral náš útok a v 15. minutě nám vrátil dvoubrankové vedení. Nezvěstice sice ještě v 18. minutě snížily na 12:13, byla to ale jejich branka poslední. Pak už střílel branky pouze náš útok a utkání jsme dovedli do vítězného konce 17:12. Velký podíl na vítězství má náš gólman, který v závěru zápasu zlikvidoval dva pokutové hody.

V poslední minutě zápasu se vážně zranil jeden z našich nejmladších hráčů Jakub Pazderník a letošní sezona pro něj patrně tímto skončila.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Vondrášek, J. Stoklasa, M. Hejra, D. Franěk - P. Melichar, J. Zemek, P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, J. Pazderník

Branky: P. Šourek 10, J. Pičman 3, R. Stöckl 3, J. Pazderník 1 - za hosty: Havlíček 5, Dobiáš 4, Soukup 3