Rožmitál – Nezvěstice B 20:14 (8:9)

29.05.2016 20:36

Vstup do utkání proti Nezvěsticím B hraného 29. května 2016 vyšel lépe hostům. Hned na začátku zápasu si Nezvěstice vypracovaly dvoubrankový náskok, nám se podařilo srovnat v deváté minutě na 4:4. V 16. minutě jsme ale prohrávali opět dvoubrankovým rozdílem 4:6. Nezvěstice si až do konce poločasu dvoubrankový náskok udržovali, na rozdíl jedné branky jsme snížili z pokutového hodu po vypršení hrací doby.

Hned v první minutě druhého poločasu jsme srovnali, z následného útoku si však Nezvěstice vedení vzaly zpět. Tak to bylo až do deváté minuty, kdy bylo srovnáno 13:13. Pak jsme šňůrou čtyř branek strhli vedení na svoji stranu a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Pochvalu za výborný výkon zaslouží náš brankář, který si za celý zápas připsal 24 zákroků.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, J. Vondrášek - J. Pičman, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník

Branky: R. Stöckl 7, J. Pičman 6, P. Melichar 3, J. Zemek 3 a J. Pazderník 1 - za hosty: Soukup 6, Kašpar 4, Hach 3, Dobiáš 1