Rožmitál – Nýřany B 12:12 (8:9)

19.04.2015 16:42

V neděli 19. dubna 2015 dopoledne jsme na domácím hřišti přivítali celek Nýřan B. První branku zápasu jsme vstřelili my a ve třetí minutě jsme se ujali vedení 1:0. Hosté ovšem z jednoho pokutového a ze dvou trestných hodů skóre otočili a tak jsme v šesté minutě prohrávali 1:3. Rozdílem dvou branek jsme prohrávali až do 18. minuty, kdy jsme snížili na 4:5. Nýřany ale v rozmezí dvou minut svůj náskok navýšili na rozdíl tří branek, ve dvacáté minutě jsme prohrávali 4:7, a pět minut před koncem poločasu 6:9. Dvěma brankami ve 26. minutě jsme snížili na poločasových 8:9.

Ve druhém poločase jsme ve čtvrté minutě srovnali na 9:9. Hosté svoji první branku druhého poločasu vstřelili ve třinácté minutě, ale o minutu později bylo opět vyrovnáno. Do vedení jsme šli v minutě sedmnácté minutě, hosté ale z následného útoku vyrovnali na 11:11. Ve 24. minutě jsme vedli 12:11, ve 25. minutě to bylo opět nerozhodně. Do konce zápasu se tak skóre nezměnilo, obrovskou šanci na vítězství jsme promarnili na konci zápasu, kdy jsme již po uplynutí hrací doby neproměnili pokutový hod.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, M. Hejra, D. Franěk, J. Vondrášek - P. Melichar, P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek

Branky: P. Šourek 6, R. Stöckl 3, P. Melichar 3 - za hosty: Špirk 6, Gabriel 3, Šimana 1, Alexa 1, Wisura 1