Rožmitál - Nýřany B 20:19 (10:10)

06.04.2014 19:22

Jarní část sezony 2013/2014 jsme zahájili 6. dubna 2014 na domácím hřišti utkáním proti béčku Nýřan. Vstup do zápasu vyšel lépe hostům. V páté minutě jsme prohrávali 2:4, v desáté 3:5. Z následného útoku jsme sice snížili na rozdíl jedné branky, hosté ale odpověděli vstřelením dvou branek a tak jsme v sedmnácté minutě prohrávali 4:7. Pak jsme postupně začali brankový rozdíl snižovat, v závěrečných vteřinách prvního poločasu jsme vyrovnali na 10:10.

První branku druhého poločasu vstřelili hosté, my jsme ale z našich následujících dvou útoků skóre otočili a ve 35. minutě jsme se dostali do vedení 12:11. Náš náskok postupně narůstal až do 46. minuty, kdy jsme vedli 18:14. Pak se ale na dlouhou dobu odmlčel náš útok, za třináct minut jsme vstřelili pouze jednu branku, a to z pokutového hodu. Hostující útok snadno přehrával naší obranu, a tak bylo v 58. minutě vyrovnáno 19:19. Minutu před konce zápasu jsme šli do vedení 20:19, následný minutový útok hostů se nám podařilo ubránit.

Sestava: Dušan Sadílek, Miroslav Leiterman - Pavel Blažek, David Franěk, Jiří Stoklasa, Jiří Vondrášek, Marek Hejra - Petr Šourek, Roman Stöckl, Petr Melichar, Jakub Pazderník

Branky: Petr Šourek 11, Roman Stöckl 5 a Petr Melichar 4 - za hosty: Alexa 8, Faifr 6, Špirk 4 a Šimana 1