Rožmitál - Nýřany B 26:16 (14:10)

28.05.2012 15:15

V neděli 27. května 2012 dopoledne jsme na domácím hřišti přivítali čtvrtým tým tabulky Nýřany B. Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří se dokázali prosadit hned z prvního útoku. Naši útočníci dlouho ztroskotávali na brankáři hostí, naštěstí se ani nýřanští útočníci neprosazovali přes naší obranu, a tak jsme v sedmé minutě srovnali na 1:1. Vyrovnané skóre vydrželo až do patnácté minuty, kdy byl stav 5:5. Pak se nám podařilo odskočit do vedení o dvě branky a v závěru poločasu dokonce o branky čtyři. První poločas jsme vyhráli 14:10.
Úvod druhého poločasu byl opět vyrovnaný, odpor soupeře se nám podařilo zlomit po desáté minutě, když jsme získali osmibrankový náskok. V závěrečných minutách jsme rozdíl skóre upravili na deset branek a v utkání jsme tak zvítězili 26:16.

Příští týden nás čeká poslední utkání na hřišti soupeře, představíme se na horké půdě v Kyšicích.
Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Stoklasa - R. Stöckl, P. Šourek, J. Pazderník, J. Pičman, P. Melichar, J. Zemek
Branky: Šourek 9, Stöckl 6, Melichar 6, Pičman 4, Zemek 1 - za hosty: Faifr A. 6, Bartovský 5, Wisura 3, Alexa B. 2

Dvě momentky ze začátku zápasu, kdy ještě nikdo netušil, že zvítězíme tak velkým rozdílem.

A teď pojďme z házenkářského hřiště k házenkářskému stolu. Jelikož mužstvo TJ Plzeň-Újezd B již po třetí v této sezóně nepřijelo k zápasu na cizí hřiště ( u nás například 28. dubna ), bylo 20. května 2012 rozhodnutím STK vyloučeno ze soutěže a všechna jeho utkání byla anulována.

Tím pádem došlo ke změnám v tabulce. Naše mužstvo spadlo na třetí místo o bod za Kyšice a Záluží díky poslední výhře nad Stupnem už má zajištěný postup do 2. ligy.

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode