Rožmitál - Osek 18:9 (12:3)

26.04.2015 15:13

K nedělnímu zápasu dvoukola jsme 26. dubna 2015 jsme doma přivítali celek Oseka. Do zápasu jsme nastoupili bez dvou hráčů základní sestavy. Ke zraněnému útočníkovi Petru Melicharovi se přidal obránce Jiří Stoklasa. Do zápasu jsme tak šli pouze se třemi obránci. Diváci se první branky dočkali až v šesté minutě, vstřelili jí hosté a my jsme prohrávali 0:1. To ale byla na dlouhou dobu jediná branka Oseka, hosté se další branky dočkali až ve dvacáté  minutě, kdy snižovali na 2:7. Do té doby vždy jejich útoky ztroskotali na naší obraně nebo na našem gólmanovi. Náš náskok jsme ještě navýšili v závěru poločasu, když jsme během posledních pěti minut vstřelili čtyři branky a hosté žádnou.

Hra ve druhém poločase byla poznamenána dešťovými přeháňkami a hráči na obou stranách se museli vypořádat jak s kluzkým terénem, tak i s kluzkým balonem. Druhý poločas tak skončil vyrovnaným skóre 6:6.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek - J. Pazderník, P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek, J. Pičman

Branky: P. Šourek 7, R. Stöckl 6, J. Zemek 2, J. Pazderník 2 a J. Pičman 1 - za hosty: Čelechovský 4, Stach 3 a Macht 2

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode