Rožmitál - Osek 20:15 (12:6)

29.09.2013 17:07

Po třech týdnech jsme se v neděli 29. září 2013 představili v sedmém kole na domácím hřišti, kde byl naším soupeřem Sokol Osek. První branku zápasu jsme vstřelili my, ujali jme se tak vedení 1:0. Soupeři se podařilo vyrovnat po čtyřech minutách, my jsem ale z dalších dvou útoků odskočili a v šesté minutě jsme vedli 3:1.

V deváté minutě soupeř snížil na rozdíl jedné branky, vedli jsme 4:3. V šestnácté minutě bylo srovnáno 5:5. Pak se začalo dařit naší obraně, získali jsme několik míčů, a tak jsme ve 26. minutě vedli o pět branek 10:5. Hosté pak sice ještě vstřelili jednu branku, ale my dvě, a tak z toho bylo poločasové vedení 12:6.

Vstup do druhého poločasu nám ale nevyšel. Přestalo se dařit obraně, útok se také přestal prosazovat, a tak jsme v jedenácté minutě vedli pouze o dvě branky 13:11. Po změnách v obraně i v útoku jsme šňůrou šesti branek náš náskok navýšili a v devatenácté minutě jsme vedli 19:11. Další branku jsme vstřelili až po dlouhých jedenácti minutách v závěrečné minutě. Sokolové z Oseka během posledních deseti minut upravili na konečných 20:15.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, M. Hejra, J. Vondrášek - P. Melichar, E. Trefný, J. Zemek, J. Pazderník, P. Šourek

Branky: P. Šourek 14, P. Melichar 3 a J. Pazderník 3 - za hosty: Čelechovský 7, Kozák 3, Stach 3 a Macht 2.