Rožmitál – Osek 20:15 (7:3)

12.06.2016 20:21

Poslední zápas soutěžního ročníku 2015/2016 jsme odehráli na domácím hřišti proti Oseku. Museli jsme se obejít bez dvou útočníků základní sestavy a na naší hře, alespoň ze začátku zápasu, to bylo znát.

Náš útok si sice šance vypracoval, ale neproměňoval. Hosté se ujali vedení, my jsme první branku vstřelili až v desáté minutě, kdy jsme srovnali na 1:1. Poprvé jsme se dostali do vedení ve dvacáté minutě, stav byl 4:3. Do konce poločasu se hostující útok již neprosadil, my jsme vstřelili ještě tři branky a první poločas jsme tak vyhráli 7:3.

Ve druhém poločase už náš útok začal střílet branek víc, přestalo se ale dařit naší obraně, která inkasovala jeden gól za druhým. Náš náskok se začal ztenčovat, ve dvacáté minutě jsme vedli pouze o dvě branky. Teprve pak dokázala naše obrana zlikvidovat několik útoků našeho soupeře a když náš útok nepřestával střílet branky, náskok jsme opět začali zvyšovat. Utkání se střelecky vydařilo našim "mladíkům", Jiří Pičman zaznamenal 8 branek a Jakub Pazderník 7.

Po skončení utkání, ve kterém jsme nakonec zvítězili 20:15, jsme z rukou předsedy komise rozhodčích ZČOP Pavla Jíry obdrželi pohár pro vítěze oblastního přeboru a mistrovské oslavy mohly začít.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, J. Vondrášek, M. Hejra - J. Pičman, J. Zemek, R. Stöckl, J. Pazderník

Naše branky: J. Pičman 8, J. Pazderník 7, R. Stöckl 4 J. Zemek 1 - za hosty: Čelechovský 9, Šmucr 4, Mach 1 a Brož l

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode