Rožmitál - Přeštice B 18:10 (11:7)

10.09.2012 15:47

V neděli 9. září 2012 dopoledne jsme na našem hřišti přivítali celek Přeštic B. Do utkání jsme vstoupili lépe my, v páté  minutě jsme vedli 2:0 a v deváté  minutě 5:2. I nadále jsme si udržovali dvou až tříbrankový náskok, který jsme ještě v závěru poločasu navýšili na rozdíl pěti gólů.
Na začátku druhého poločasu soupeř dvěma brankami snížil, nám se ovšem šňůrou čtyř  branek podařilo zvýšit náskok na 15:8. Hosté ve dvacáté  minutě sice dotáhli na 15:10, pak se ale do konce zápasu už neprosadili. My jsme naopak přidali další tři branky a zvítězili s konečným skóre 18:10
Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Vondrášek, Z. Sadílek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek, J. Pazderník, J. Pičman
Branky: Šourek 10, Pičman 4, Stöckl 3, Zemek 1 - za hosty: Tušek M. 3, Pressl 3, Tušek K. 2, Šlehofer 2