Rožmitál - Přeštice B 19:15 (11:4)

10.10.2015 21:14

V sobotu10. října 2015  jsme jako vedoucí tým oblastního přeboru přivítali na domácím hřišti druhý celek tabulky, tým Přeštic B. Úvod zápasu nám vyšel na výbornou, ve druhé minutě jsme vedli 2:0 a v osmé minutě 4:1. Hosté sice z následného útoku snížili na 2:4, další branku ale dokázali vstřelit až v minutě pětadvacáté, kdy snižovali na 3:8. Do konce poločasu jsme náš náskok navýšili až na sedm branek a první poločas jsme vyhráli 11:4.

V páté minutě druhého poločasu jsme už dokonce vyhrávali o osm branek. Ovšem za dalších sedmnáct minut jsme vstřelili pouze jednu branku a když si ještě k tomu naše obrana nedokázala poradit s útočnou hrou soupeře, tak se náš náskok začal pomalu ztenčovat. Ve 22. minutě jsme vedli 14:10. Pak se ale naštěstí naše útočná hra zlepšila a i přes trvající nezdary naší obrany jsme utkání dotáhli do vítězného konce.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra, D. Franěk - P. Šourek, J. Zemek, J. Pičman, R. Stöckl, P. Melichar

Branky: P. Šourek 8, P. Melichar 7, R. Stöckl 3 a J. Pičman 1 - za hosty: Tušek 7, Ausberger 7 a Dobiš 1