Rožmitál - Přeštice B 20:17 (11:5)

27.04.2014 13:27

V neděli 27. dubna 2014 dopoledne jsme na domácím hřišti přivítali celek Přeštic B. Už ve druhé minutě jsme vedli 2:0, hosté z následného útoku snížili na 1:2. V páté minutě jsme vedli 4:1, v sedmé 5:2. V následujících dvaceti minutách naše obrana v čele s brankářem inkasovala pouze jednu branku, na druhé straně naši útočníci vstřelili branek šest a tak jsme ve 27. minutě vedli 11:3. V závěru poločasu hosté ještě dvěma brankami snížili na rozdíl šesti branek.

Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný, ve třetí minutě byl stav 13:7, v páté minutě 14:8. V osmé minutě jsme šli do vedení o sedm branek. Pak jsme udělali několik změn v obraně i v útoku a hosté začali brankový rozdíl snižovat. Naše obrana dostávala laciné branky, útok ztrácel nepřesnými přihrávkami. V 17. minutě jsme vedli jen o čtyři branky 17:13, ve 24. minutě pouze o dvě branky 18:16. Dvěma slepenými brankami z 26. a 27. minuty jsme opět zvýšili vedení na rozdíl čtyř branek. Konečnou podobu výsledku dali hosté, kteří ještě v závěru snížili na rozdíl tří gólů.

Sestava:  D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek, J. Stoklasa, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Zemek, J. Pazderník, J. Pičman

Branky: P. Šourek 10, P. Melichar 4, R. Stöckl 2, J. Pičman 2 a J. Pazderník 2 - za hosty: Tušek 10, Vogeltanz 4, Šlehofer 2 a Jeslínek 1.