Rožmitál - Přeštice B 29:21 (14:13)

19.10.2014 14:01

K poslednímu domácímu zápasu podzimní části mistrovské sezony jsme 19. října 2014 nastoupili proti béčku Přeštic. Hned na začátku zápasu jsme si vypracovali tříbrankový náskok. V šesté minutě jsme vedli 3:0 a v deváté 5:2. V desáté minutě hosté snížili na rozdíl dvou branek, tříbrankový náskok jsme znovu získali o pět minut později. V 17. a 18. minutě hosté vstřelili branku a už jsme vedli pouze jednogólovým rozdílem 9:8. Ve čtyřiadvacáté minutě bylo srovnáno 12:12 a dvě minuty poté13:13. V závěru jsme ještě vstřelili rozdílový gól a první poločas jsme tak vyhráli 14:13.

V páté minutě druhého poločasu jsme opět vedli o tři branky 17:14. V osmé minutě jsme ale vyhrávali už pouze o gól, stav byl 17:16. Po našem oddechovém čase se naštěstí vzpamatovala naše obrana a hostům povolila za následujících deset minut vstřelit pouze jeden gól. Naši útočníci se mezitím prosadili šestkrát, a tak jsme v osmnácté minutě vedli 23:17. V utkání jsme na konec zvítězili 29:21.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, M. Hejra, D. Franěk, J. Vondrášek - P. Melichar, P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek

Branky: P. Šourek 12, P. Melichar 9, R. Stöckl 6 a J. Zemek 2 - za hosty: Hájek 11, Vogeltanz 8, Tušek 2