Rožmitál - Příchovice B 21:8 (12:5)

02.05.2012 21:10

V sobotu 28. dubna 2012 odpoledne mělo naše družstvo v národní házené sehrát zápas s Plzní-Újezdem, ale soupeř, stejně jako vloni na podzim, nepřijel. Do tabulky nám tedy bude zapsáno kontumační vítězství 10:0.

Druhý den v neděli v tradičním čase od půl jedenácté jsme na domácím hřišti hostili tým Příchovic B. Hned na začátku prvního poločasu jsme se ujali vedení 3:0. Až do 15. minuty jsme si udržovali dvou až tříbrankový náskok. V patnácté minutě jsme vedli 7:5. Potom jsme udělali změny v obraně a až do konce poločasu jsme branku neinkasovali. Naopak náš útok branky střílel a tak se náš náskok stále zvyšoval. Poločas jsme vyhráli 12:5.
Ve druhé půlhodině jsme pokračovali v nastoleném tempu a soupeři dovolili skórovat za celý poločas pouze třikrát.

V tomto zápase jsme dali příležitost všem našim útočníkům a všichni se dokázali střelecky prosadit. Zápas jsme vyhráli rozdílem třinácti branek 21:8.
Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Stoklasa, J. Vondrášek - R. Stöck, P. Šourek, J. Zemek, J. Pičman, E. Trefný
Branky: Šourek 7, Stöckl 6, Pičman 4, Zemek 2, Trefný 2 - za hosty: Sedláček 3, Duchek 2, Hanuš 2, Bešta 1

Na našich hráčích v modrém je vidět radost ze hry, na divácích zase spokojenost s vývojem zápasu.