Rožmitál – Příchovice B 24:19 (13:12)

30.08.2015 16:29

V prvním soutěžním utkání nového ročníku zápdočeského oblastního přeboru jsme 30. srpna 2015 na domácím hřišti přivítali tým Příchovic B. První branku zápasu vstřelili hosté a zároveň tím předznamenali průběh téměř celého prvního poločasu. Až do 25. minuty jsme dotahovali jednobrankovou ztrátu, až ve 26. minutě jsme šli poprvé do vedení o jednu branku my. V 27. minutě jsme náskok zvýšili na rozdíl dvou branek, hosté ale snížili na poločasových 12:13 brankou z trestného hodu nařízeného po uplynutí hrací doby.

Na začátku druhého poločasu jsme opět zvýšili na rozdíl dvou gólů. Náskok jsme si udržovali až do 18. minuty, kdy jsme dvěma brankami po sobě dokonce rozdíl zvýšili na pět branek. V zápase jsme na konec zvítězili 24:19.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra, Z. Sadílek - P. Šourek, P. Melichar, R. Stöckl, J. Pičman a J. Zemek

Branky: P. Šourek 16, P. Melichar 4 a R. Stöckl 4 - za hosty: Frána 8, Kříž 6, Šilhavý 4 a Nohava 1