Rožmitál - Stupno 17:15 (10:7)

14.10.2012 19:45

K poslednímu domácímu zápasu podzimní části sezony 14. října 2012 jsme nastoupili proti Stupnu, které je o tři body v tabulce za námi. Soupeř dotahoval náš jednobrankový náskok až do dvacáté  minuty. Potom se nám podařilo šňůrou tří branek odskočit a první poločas jsme vyhráli 10:7.
Úvod druhého poločasu byl opět vyrovnaný a nepodařilo se nám zvýšit náskok na více jak čtyřbrankový rozdíl. V desáté minutě byl stav 13:9. V následujících pěti minutách naše obrana lacino inkasovala a rázem jsme vedli pouze o jednu branku. Soupeř měl ještě dvě možnosti jak utkání vyrovnat, naší obraně se ale naštěstí podařilo útok odrazit, a tak jsme v utkání nakonec zvítězili o dvě branky 17:15.
Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Stoklasa - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek, J. Pazderník, J. Pičman
Branky: Šourek 10, Stöckl 4, Pičman 2, Melichar 1 - za hosty: Kroc 6, Pokorný 6, Caletka 1, Horejš 1