Rožmitál – Stupno 25:16 (14:7)

20.09.2015 14:38

V neděli 20. září2015 jsme na domácím hřišti přivítali celek Stupna, který byl po třech odehraných kolech na čele přeboru o skóre před námi. Do utkání jsme nastoupili s cílem především ubránit hostujícího útočníka Berku. To se nám z počátku nedařilo, ve čtvrté minutě jsme prohrávali 2:3. Pak se ale naše obranná hra zlepšila, hostujícím útočníkům jsme dovolili vstřelit pouze jednu branku za následujících šestnáct minut a tak jsme ve dvacáté minutě vedli 8:4. Do konce poločasu jsme náš náskok ještě navýšili na sedm branek, první poločas jsme vyhráli 14:7.

V sedmé minutě druhého poločasu jsme vedli už rozdílem osmi branek 17:8. Následně byla hra na obou stranách vyrovnaná, hosté v 17. minutě snižovali na 13:21. Do konce zápasu už ale dokázali vstřelit pouze dvě branky, my jsme vstřelili branky čtyři a tak jsme v utkání nakonec zvítězili 25:16.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, Z. Sadílek, M. Hejra - P. Šourek, P. Melichar, J. Pazderník, J. Pičman, R. Stöckl

Branky: R. Stöckl 11, P. Šourek 8, P. Melichar 4, J. Pičman 1 a J. Pazderník 1 - za hosty: Pokorný 10, Berka 5, Caletka 1