Rožmitál - Tymákov B 21:22 (13:10)

23.09.2012 21:00

Úvod zápasu šestého kola, který jsme hráli v neděli 23. září 2012 doma ve Starém Rožmitále, nám vyšel na výbornou. V šesté minutě jsme vedli už 4:0. Až do dvanácté minuty jsme si udržovali čtyřbrankový náskok, potom se nám podařilo naše vedení ještě navýšit a v osmnácté minutě jsme dokonce vedli 10:4. Když jsme ve 26. minutě zvyšovali na 13:6, tak se utkání zdálo být rozhodnuté. Katastrofálně nám ovšem nevyšel konec poločasu, kdy nám soupeř během tří minut vstřelil čtyři branky. Poločas jsme přesto vyhráli 13:10.
Na začátku druhé půle Tymákov dal rychle za sebou tři branky a v páté minutě byl stav nerozhodný 13:13. Tymákovští šli poprvé do vedení v osmé minutě a po zbytek poločasu jsme museli dotahovat jednobrankovou ztrátu. Rozhodnutí padlo po vypršení hrací doby, když jsme inkasovali z trestného hodu. Zápas jsme tak prohráli 21:22.
Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Vondrášek, J. Stoklasa - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek, J. Pičman, J. Pazderník
Branky: Šourek 12, Stöckl 5, Melichar 3, Pičman 1 - za hosty: Kakeš 9, Kugler 9, Šrail K. 3, Šefl 1

Konec nešťastného zápasu s Tymákovem. Na tvářích fandů se zračí napětí jak dopadne trestný hod, který rozhodčí odpískal proti nám. V této chvíli byl stav nerozhodný 21:21.

Gól! Trestný hod soupeř bezpečně proměnil. Je konec utkání.