Rožmitál - Tymákov B 26:22 (11:8)

19.04.2014 18:34

K sobotnímu zápasu jediného jarního dvoukola jsme 19. dubna 2014 nastoupili doma proti Tymákovu B. První branka zápasu padla ve druhé minutě, vstřelili jsme ji my a ujali se vedení 1:0. Až do osmé minuty, kdy byl stav 4:4, bylo utkání vyrovnané. Hosté vždy na námi vstřelenou branku dokázali odpovědět také vstřelením gólu. Do dvoubrankového vedení jsme se dostali ve dvanácté minutě, vedli jsme 6:4. Ve dvacáté minutě snížili hosté na rozdíl jedné branky, stav byl 7:6. Pak naše obrana několikrát dokázala získat balon, náš útok nabídnutou šanci využil a ve 26. minutě jsme vedli 10:6. Závěr poločasu ještě přinesl ze strany hostů snížení na rozdíl tří branek.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel na výbornou, Ve třetí minutě jsme vedli 14:10 a v minutě desáté už rozdílem pěti branek 17:12. Utkání bylo bohaté na branky, na obou stranách dominovaly útoky nad obranami. Za dalších osm minut padlo celkem deset branek, v 18. minutě byl stav 22:17. Konečnou podobu našemu vítězství v poměru 26:22, dali hosté, kteří na konci zápasu proměnili pokutový hod.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek, J. Stoklasa, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník, J. Zemek

Branky:  Šourek 16, Stöckl 8 a Melichar 2 - za hosty: Tlustý 7, Šmíd 7, Tlustý Fr. 5 a Kroft 3