Rožmitál – Vřeskovice 26:23 (15:10)

02.10.2016 16:09

V neděli 2. října jsme na svém hřišti přivítali tým Vřeskovic. Jednalo se o naše poslední utkání v podzimní části sezony, kdy jsme se představili na domácím hřišti. Poslední tři říjnová kola totiž hrajeme venku.

Vstup do utkání nám vyšel na výbornou, v páté minutě jsme vedli 2:0, v deváté 4:2. Ve třinácté minutě hosté snížili na 6:5, následně jsme třemi brankami v řadě odskočili na 9:5. Do konce poločasu jsme si udržovali tří až čtyřgólový náskok, v závěru poločasu jsme ještě zvýšili na rozdíl pěti branek.

Hned z našeho prvního útoku ve druhém poločase jsme vstřelili branku, vedli jsme tak o šest gólů. Hosté dvěma brankami snížili na 16:12. Rozdíl čtyř až pěti branek jsem drželi až do 22. minuty, kdy jsme zvýšili na 26:20.

Do konce zápasu se ale náš útok už nedokázal prosadit, naopak hosté vstřelili ještě tři branky. V utkání jsme na konec zvítězili 26:23. Přerušili jsme tak šńůru pěti zápasů, kdy jsme nedokázali bodovat.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra, Z. Sadílek - P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek, J. Pazderník,

P. Melichar

Branky: P. Šourek 9, P. Melichar 9 a R. Stöckl 8 - za hosty: Jánský 8, Blohman 5, Krs 4, Černý 3, Matoušek 3