Rožmitál vylovil s Blovicemi vítězství

18.05.2014 11:51

AKTUALIZOVÁNO ve 12.25 a 14.28 hod.

Jako tradičně se dopoledne 18. května 2014 odehrálo mistrovské utkání v národní házené mezi domácím Spartakem Rožmitál a Sokolem Blovice. Tentokrát se počasí proti hráčům i divákům spiklo a utkání se uskutečnilo při devíti stupních a za stálého deště. Na rozdíl od diváků, kteří se na stadionku ve Starém Rožmitále schovali pod střechy tribuny a boudy, museli hráči do vody.

Naši měli před zápasem v tabulce Oblastního přeboru Západočeského kraje mnohem lepší umístění než soupeř: Rožmitál na třetím místě měl 26 bodů, Blovice na sedmém o jedenáct bodů méně.

Postavení v tabulce bylo také na hře, především v druhé půli znát. První poločas jsme vyhráli o branku 5:4, ale druhých třicet minut, kdy jsme obdrželi jen dva góly, jsme soupeře pomalu nepustili na svoji polovinu hřiště. A to posledních dvacet minut naši trenéři poslali do hry celou střídačku, takže si zahráli všichni hráči. Celkově jsme vylovili z kaluží vítězství 14:6.

Níže fotoreportáž ze zápasu, podrobná reportáž pod Házenkáři.

Takhle dlouho už si naši hráči základní sestavy dlouho při utkání neodpočinuli.