Smůlovatá série pokračuje

25.09.2016 21:45

Už čtyři porážky v řadě utrpěli ve 2. lize národní házenkáři Spartaku Rožmitál. 25. září 2016 časně dopoledne podlehli na hřišti v Nýřanech tamnímu béčku 16:21 po poločase 5:10. Dovršili tak smůlovatou sérii, která začala ve třetím kole a zatím ještě neskončila ani v kole šestém.

Není bez zajímavosti, že v zápase v Nýřanech i před týdnem doma se Žatcem jsme drželi se soupeři vyrovnanou partii, i pokud jde o skóre, ale až ve druhém poločase. Obě první půle jsme ztratili a ztrátu už jsme ve zbývajícím čase nedohnali.

Dnešní prohra v Nýřanech nás ještě víc přibije ke dnu tabulky, z níž se můžeme dostat – dalo by se říci – povinnými vítězstvími příští víkend v nadcházejícím dvoukole, kdy hrajeme doma ve Starém Rožmitále. V sobotu 1. října od 15 hodin se utkáme s Příchovicemi a o den později v neděli od 10.30 hodin hostíme Vřeskovice.

Podrobnosti k utkání v Nýřanech najdete v rubrice Házenkáři.