Kyšice - Rožmitál 14:13 (7:3)

02.06.2018 14:03

Když se má někdo smůlu, tak se ho většinou drží až do konce. Tak nějak lze charakterizovat dnešní odpolední utkání v národní házené Spartaku Rožmitál na půdě třetích Kyšic.

První poločas Rožmitalané jasně prohráli 3:7, v druhé půli se však vypjali k heroickému výkonu, který jsme u nich ve venkovních utkáních už dlouho neviděli. Stačilo opravdu málo a mohli si přivézt domů oba body nebo alespoň jeden. I ten by byl pro další vývoj v tabulce užitečný. Prostě závěr duelu se nám pokazil a nakonec jsme prohráli jen o jednu jedinou branku 13:14.

Připomeňme si, že na podzim jsme Kyšicím doma podlehli mnohem výraznějším rozdílem 21:27. Takže dnešní prohry lze opravdu jen litovat.

Nevadí. Zítra nastupují naši borci už v půl jedenácté k dalšímu mistráku v Ejpovicích.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Stoklasa - T. Fous, P. Šourek, J. Pazderník, J. Pičman

Branky: Pazderník 6, Pičman 3, Šourek 3, Fous 1 - za domácí: Šleis 11, Suchý 2, Netušil 1