Spartak utrpěl první porážku

10.09.2017 12:28

AKTUALIZOVÁNO v 19.09 hod.

Ve čtvrtém kole a v druhém zápasu víkendového dvoukola II. ligy národní házené utrpěl Spartak Rožmitál před pěti (!) litohlavskými fanoušky první porážku. Na hřišti Litohlav podlehl dnes dopoledne domácímu celku 11:14, když první poločas skončil 6:8. Rožmitalané tak budou mít ze čtyř zápasů pět bodů a dvoutýdenní přestávku v soutěži přečkají na čtvrtém místě.

Celek Litohlav se minulou sezónu jen zázrakem zachránil v II. lize, ale na nás umí zahrát. Už tradičně souboje s tímto celkem bývají hodně vyrovnané, což dokládá i nedělní utkání. Vloni na konci srpna při naší premiéře v lize, jsme nad týmem Litohlav doma vyhráli 19:17 a na jaře jsme ale u nich prohráli 16:17.

Podrobnosti z dnešního střetnutí si lze přečíst v rubrice Házenkáři.

Snímek z loňského ligového utkání s hráči Litohlav ve sportovním areálu ve Starém Rožmitále