Spartak zakončil podzimní část 2. ligy remízou

16.10.2016 12:14

AKTUALIZOVÁNO v 19.30 hod.

V posledním kole podzimní části 2. ligy národní házené remizoval v neděli 16. října 2016 Spartak Rožmitál na hříšti Záluží 17:17 po poločase 10:11 ve prospěch domácích. Utkání bylo nesmírně vyrovnané. V druhé půli si naši hráči ale vynutili převahu, kterou také dokázali zužitkovat. I když útočníci nebyli tak plodní jako v minulých dvou zápasech, přesto jsme v poslední vteřině zápasu vedli o jednu branku 17:16. Z nařízeného pokutového hodu po skončení duelu ovšem Záluží vyrovnalo.

I když jsme získali „jen“ jeden bod, zaslouží si všichni naši hráči velké uznání. V posledních čtyřech kolech vybojovali sedm bodů a velkorysým způsobem tak nahradili manko, které jim vzniklo mezi třetím a sedmým kolem, kdy prohráli pět nešťastných zápasů za sebou.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, M. Hejra, J. Vondrášek - P. Šourek, J. Pičman, J. Pazderník, P. Melichar

Branky: P. Šourek 10, P. Melichar 4 a J. Pičman 3 - za domácí: Tříska J. 15, Pešek 2

Podrobnosti ze zápasu v Záluží a konečnou tabulku po podzimní části soutěže najdete v rubrice Házenkáři.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode