Starší přípravka skončila v Ejpovicích šestá

30.05.2017 22:05

V sobotu 27. května se starší přípravka Spartaku Rožmitál účastnila turnaje v Ejpovicích. Na turnaj v národní házené se přihlásilo dvanáct družstev, která byla rozdělena do dvou skupin, v nichž hrál každý s každým. První tři týmy postupovaly do finálové skupiny, poslední tři bojovaly ve skupině o umístění.

Hned náš první zápas ve skupině proti Božkovu se ukázal jako klíčový. V boji o postup jsme Božkov porazili 4:3 a ještě nás čekal boj se dvěma papírově slabšími a dvěma papírově silnějšími soupeři.

V dalším zápase jsme podlehli Litohlavům 3:6. Následovala dvě vítězství, nejprve jsme porazili Přeštice A 7:1, potom Ejpovice B 6:1. V posledním zápase skupiny jsme nastoupili proti jednomu z kandidátů na celkové prvenství, týmu Přeštic C. Povyrovnaném boji jsme prohráli o gól 7:8.

Postoupili jsme tedy do finálové skupiny, kam se nám započítávaly výsledky zápasů s týmy, se kterými jsme postoupili ze základní skupiny (v našem případě dvě prohry).

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Nezvěsticím, kterým jsme podlehli 1:3. Nejhorší zápas jsme odehráli proti pozdějšímu vítězi turnaje, týmu Ejpovic A - prohráli jsme 0:10. I přes tento debakl jsme k poslednímu utkání turnaje nastoupili proti Tymákovu s teoretickou nadějí na čtvrté místo (obhájili bychom tak umístění z loňska) - "stačilo" vyhrát o tři branky. V průběhu zápasu jsme sice vedli o dvě branky, na konec jsme ale prohráli 5:7. Na turnaji jsme tak obsadili šesté místo.

Naše sestava a branky: Matěj Trefný - David Pospíšil (8 branek), Tomáš Blažek (4 branky), Kryštof Karlík (12 branek), Matouš Hrdina (9 branek), Anna Hejrová, Julie Černovská.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode