Starší žáci poprvé na zimním turnaji

04.02.2019 02:49

Letos poprvé se starší žáci oddílu národní házené Spartaku Rožmitál představili na zimním halovém poháru. Včerejšího turnaje v Plzni – Bolevci se účastnilo šest týmů, hrací doba byla patnáct minut a hrálo se systémem každý s každým.

V prvním zápase jsme podlehli Přešticím 1:11 a pak následovala prohra s Kyšicemi 4:11. Ke třetímu zápasu jsme nastoupili proti Nýřanům. Utkání bylo vyrovnané, bohužel šťastnější byl soupeř, který zvítězil 4:2. Vůbec se nám nevydařil zápas proti Božkovu, kdy se nám nepodařilo za celých patnáct minut ani jednou překonat soupeřova brankáře. Božkovu jsme podlehli 0:14. Alespoň jedno vítězství jsme na turnaji zaznamenali: V posledním střetnutí jsme porazili Záluží 9:6.

Naše sestava: Martin Vaněk - Lukáš Zíb, Matěj Trefný, Jakub Sirotek, Jakub Brejcha - Matouš Hedina, Marek Jeníček, Jakub Vaněk, Josef Sýkora. Trenéři Josef Hrdina a Pavel Jeníček.