Starší žákyně skončily na turnaji v Plzni páté

20.01.2020 09:00

V sobotu si po mužích oddílu národní házené Spartaku Rožmitál vyzkoušely zimní turnaj také starší žákyně. Zúčastnily se halového klání v Plzni – Bolevci, na nějž se sjelo šest celků.

V prvním utkání, která se hrála 2 x 14 minut, naše děvčata zvítězila, pak už to ale bylo horší. Další čtyři zápasy totiž prohrála, i když některé až v samotném závěru. Se ziskem dvou bodů tedy obsadila páté místo.

Trenéři turnaj přesto hodnotí pozitivně. Žákyně si uvědomily, co přes zimní přestávku zapomněly a po turnaji mají představu, co je v nadcházejících trénincích čeká a co by měly zlepšovat.

Výsledky: Rožmitál - Dobřív 11:10, Rožmitál - Blovice 5:10, Rožmitál - Nýřany 13:15, Rožmitál - Litice 10:12, Rožmitál - Tymákov B 7:18.

Naše sestava: Hudečková M., Čípelová J., Antalová M., Tomanová N., Brejchová D., Feltová B., Drechslerová T., Hejrová A., Kropáčková K., Černovská J., Peštová M.

Branky: Antalová 21, Tomanová 21, Brejchová 3, Feltová 1