Stupno - Rožmitál 16:10 (9:6)

13.04.2014 23:39

13. dubna 2014 jsme odehráli zápas druhého jarního kola na hříšti posledního celku oblastního přeboru Stupna. První branka padla ve druhé minutě, ujali jsme se vedení 1:0. Domácí ale z následujících dvou útoků otočili a v páté minutě jsme prohrávali 1:2. V prvním poločase jsme se ještě dostali do vedení 5:4, a to v osmnácté minutě. Pak se na dlouhou dobu odmlčel náš útok, další branku jsme přidali až v poslední minutě prvního poločasu, kdy jsme snížili na 6:9.

Na začátku druhé půle jsme hned z  prvního útoku snížili na rozdíl dvou branek. Domácí ale odpověděli šňůrou tří gólů a v deváté minutě jsme už prohrávali 7:12. Zbytek utkání byl sice vyrovnaný, domácí si ale náskok bezpečně pohlídali. Zápas tentokrát nevyšel našemu útoku, který se nedokázal prosadit přes tvrdě hrající obranu soupeře, a zároveň jsme spoustu míčů ztratili nepřesnými přihrávkami.

Sestava: M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, Z. Sadílek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník, J. Zemek

Branky: P.Šourek 6, R. Stöckl 3 a P. Melichar 1 - za domácí: Berka 6, Caletka 6 a Kroc 4.