Stupno - Rožmitál 20:27 (11:13)

02.06.2013 22:05

Poslední venkovní zápas sezony jsme sehráli 2. června 2013 ve Stupně. Celý první poločas byl vyrovnaný, soupeři se střídali v jednobrankovém vedení. V páté minutě jsme prohrávali 2:3, v desáté  minutě jsme vedli 6:5, v 18. minutě jsme prohrávali 7:8, ve 26. jsme naopak vedli 11:10. Dvoubrankový náskok jsme získali až v závěru poločasu.

O osudu zápasu se rozhodlo na začátku druhého poločasu, kdy jsme do desáté minuty skórovali čtyřikrát a domácí pouze jednou. Zbytek zápasu byl opět vyrovnaný, branky padaly na obou stranách, ve 23. minutě jsme vedli 24:19. V samém závěru zápasu jsme ještě přidali tři branky, domácí pouze jednu, a tak jsme ve Stupně zvítězili 27:20.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Stoklasa, J. Vondrášek, P. Blažek, Z. Sadílek, D. Franěk - P. Melichar, J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek

Branky: P. Šourek 12, J. Pičman 9, P. Melichar 5, J. Zemek 1 - za domácí: Pokorný 7, Caletka L. 7, Horejš 5, Caletka M. 1