Utajený závod měl start i cíl ve Starém Rožmitálu

27.05.2012 13:49

V dokonalém utajení se jel v sobotu 19. května 2012 cyklistický závod veteránů na trati Starý Rožmitál - vrch Praha - zámeček Tři trubky - Starý Rožmitál. Závod měřil 42 km a traťové převýšení činilo 342 metrů. Pro své známé jej se svým bratrem a sestrou uspořádal Jiří Šmíd z Ruslandu, kde byl také slavnostní start. Ostrý start byl teprve u restaurace Starák, kam peleton desítky závodníků zavedli koloběžkář spolu s rikšou. Bohužel výsledky jsme dosud nedostali, ale to asi vůbec nevadí. Hlavní je, že si účastníci zasportovali a ještě k tomu se dobře pobavili. Navíc všichni dostali drštkovku, gulášek a medaili.

Bude se za rok závod opakovat? Bude už otevřen i pro příchozí?

Pro každého závodníka či činovníka pohybujícího se kolem závodu byly připraveny visačky. Tato byla pro nás.