Tymákov B - Rožmitál 22:24 (11:11)

05.05.2013 22:57

V neděli 5. května 2013 jsme odehráli zápas na půdě třetího celku soutěže. První branka padla až v páté minutě, kdy jsme se ujali vedení 1:0. Ve dvanácté minutě vyrovnávali domácí na 5:5, o dvě minuty později jsme ale prohrávali 5:6. Našemu útoku se přestala dařit střelba, a tak jsme ve 22. minutě prohrávali o tři branky 5:8. Střelecký výpadek neměl naštěstí dlouhé trvání, ještě do konce prvního poločasu se nám podařilo vyrovnat na 11:11.

Na začátku druhého poločasu jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek. Prakticky celý druhý poločas jsme si udržovali jedno až dvougólový náskok, několikrát jsme dokonce měli možnost zvýšit na rozdíl tří branek, to se nám ale nepodařilo. V utkání jsme tedy zvítězili 24:22.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, P. Blažek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek, J. Pazderník

Branky: P. Šourek 13, P. Melichar 9, R. Stöckl 2 - za domácí: Šrail K. 11, Tlustý Fr. 6, Kugler V. 5