Tymákov jsme dostali na lopatky až ve druhé půli

27.09.2015 12:16

AKTUALIZOVÁNO v 13.17 a 22.05 hod.

Nedělní utkání 27. září 2015 dvoukola Západočeského oblastního přeboru v národní házené mezi Rožmitálem a béčkem Tymákova přineslo ve Starém Rožmitále oproti papírovým předpokladům vyrovnaný boj, který naši hráči rozhodli ve svůj prospěch až v polovině druhého poločasu. Tymákov totiž včera nečekaně prohrál doma s Blovicemi a na špici tabulky začíná ztrácet už šest bodů. A to to  po prvních kolech vypadalo, že se utváří silná pětka: Rožmitál, Litice, Stupno, Přeštice B a Tymákov B. Teď, už po šesti odehraných kolech, získává naše dosud neporažené mužstvo náskok před ostatními. Kéž by nám to i nadále vydrželo!

Spartak Rožmitál porazil Tymákov B 21:17 po poločase 10:8. První půle byla velmi vyrovnaná a oba soupeři se od sebe vzdalovali maximálně o dva góly. Ve druhém poločase v 19. minutě jsme díky výborné hře obrany a střeleckým schopnostem útočníků už vedli o šest branek, ale ke konci se zápas opět zdramatizoval.

Podrobnosti si lze přečíst v rubrice Házenkáři.