V Českém poháru jsme neuspěli

21.11.2016 06:51

V sobotu 19. listopadu se národní házenkáři Spartaku Rožmitál zúčastnili v Plzni základního kola 43. ročníku Českého poháru. Na turnaji, v němž startovala čtyři mužstva, jsme bohužel skončili poslední, aniž jsme získali jediný bod.

Prvním naším soupeřem byl celek Mostu, kterému jsme po vyrovnaném průběhu utkání podlehli 13:15 (4:9). Herně vyrovnané a zároveň výsledkově podobné bylo i naše druhé utkání proti Vřeskovicím, kterým jsme podlehli 15:16 (9:10). Před naším posledním zápasem již bylo o dvou postupujících do dalšího kola rozhodnuto, a tak byl náš zápas proti Tymákovu B pouze zápasem o konečné třetí místo. Tento zápas jsme prohráli nejvýraznějším rozdílem, se soupeřem jsme dokázali držet krok pouze v prvním poločase, celkově jsme prohráli 13:20 (9:10). Na turnaji jsme tak obsadili poslední místo. Most a Vřeskovice postupují do osmifinále, které se odehraje v Žatci.

Naše sestava a branky: D. Sadílek - D. Franěk, Z. Sadílek, J. Vondrášek, J. Stoklasa - J. Pičman (12), J. Zemek (9), J. Pazderník (9), P. Šourek (7) a R. Stöckl (4)

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode