V druhém poločase naši předvedli, co je to smršť

17.04.2016 14:45

AKTUALIZOVÁNO v 18.20 hod.

Ve třetím jarním kole Západočeského oblastního přeboru v národní házené zajížděli hráči Spartaku Rožmitál 17. dubna 2016 do Ejpovic, kde se střetli s tamním béčkem, jež je v tabulce na sedmém místě patnáct bodů za námi.

První poločas ovšem postavení obou celků v tabulce vůbec nenasvědčoval. Po vyrovnaném boji Rožmitál první půli o jednu branku dokonce prohrál.

Ovšem druhý poločas – to už bylo o něčem jiném. Mužstvo Ejpovic odešlo neznámo kam a naši hráči předváděli jednu akci hezčí než druhou. Ejpovičtí diváci byli u vytržení a naše chlapce za těhle třicet minut, kdy vstřelili jedenáct branek a jen čtyři dostali, velebili do nebe a už je posílali do II. ligy.

A ještě pro ty, co mají rádi strohou řeč čísel: Ejpovice B – Rožmitál 11:17 (7:6).

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, J. Vondrášek - P. Šourek, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar

Naše branky: P. Šourek 8, P. Melichar 5 a R. Stöckl 4 - za domácí: Stašek J. 5, Cingroš 3, Stašek P. 1, Hercík 1a Babka 1

Podrobnosti ze zápasu najdete v rubrice Házenkáři.