V prvním jarním utkání vyhráli naši házenkáři v Blovicích

09.04.2012 19:37

Blovice A - Rožmitál 10:13 (4:9)
K prvnímu zápasu jarní části soutěže , který se hrál 7. dubna 2012, zajížděli naši házenkáři do Blovic. Úvod zápasu byl vyrovnaný. Soupeř dotahoval naše jednobrankové vedení do stavu 3:3 v 8. minutě. Od té chvíle naše obrana dovolila Blovicím do konce poločasu skórovat pouze jednou. Náš útok se dokázal prosazovat přes tvrdě hrající obranu soupeře, střílel branky a rozdíl ve skóre narůstal. První poločas jsme tak vyhráli 9:4.
Ve druhém poločase padla první branka až v 5. minutě, Blovice snížili na rozdíl 4 branek. Následujících 10. minut se blovický útok neprosadil, my jsme dokázali vstřelit 2 branky, v 15. minutě jsme vedli 11:5 a utkání se zdálo být rozhodnuté. Ovšem několika zbytečnými ztrátami v útoku jsme utkání ještě zdramatizovali, v 29. minutě Blovice snižovali z pokutového hodu na 10:12. Poslední branku zápasu jsme vstřelili my a vyhráli jsme tak 13:10.

Více podrobností vlevo na liště "házenkáři".