Velký úspěch nejmenších házenkářů

16.09.2017 23:21

Dosud největšího úspěchu dosáhla starší přípravka národní házené Spartaku Rožmitál 16. září na turnaji v Nezvěsticích, kde obsadila celkové třetí místo z 12 účastníků. Družstva byla rozdělena do dvou skupin, kde se hrálo systémem každý s každým. První tři týmy postupovaly do finálové skupiny, horší tři týmy hrály ve skupině o 7. -12. místo. Systém turnaje byl tedy stejný jako minulý týden v Ejpovicích.

Stejně jako na předchozím turnaji, tak i na dnešním turnaji v Nezvěsticích, jsme v základní skupině nenašli přemožitele. Postupně jsme porazili Kyšice B 7:2, Přeštice A 6:3, Božkov 11:1, Tymákov 8:7 a na závěr domácí Nezvěstice 5:2. Základní skupinu jsme tak vyhráli se ziskem 10 bodů, do finálové skupiny postoupily společně s námi celky Kyšic B a Tymákova.

V prvním zápase ve finálové skupině jsme podlehli pozdějšímu vítězi celého turnaje, týmu Litohlav 3:5. Druhým naším soupeřem byl letošní "turnajový nováček", celek Dobříva, který jsme ve vyrovnaném zápase porazili 5:4. K poslednímu utkání turnaje jsme nastoupili proti Ejpovicím, v podstatě se jednalo o souboj o celkové druhé místo. Utkání jsme bohužel prohráli 1:4.

Naše sestava a branky: J. Hofman - T. Blažek (9 branek), T. Horák, K. Karlík (14), D. Pospíšil (22), P. Španihel

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode