Vřeskovice B - Rožmitál 19:27 (9:11)

12.04.2015 19:36

První zápas jarní části soutěže ročníku 2014/2015 jsme odehráli v neděli 12. dubna 2015 ve Vřeskovicích. První branku vstřelili ve čtvrté minutě domácí, my jsme v sedmé minutě vyrovnávali na 1:1. Ve dvanácté minutě domácí odskočili na rozdíl dvou branek, prohrávali jsme tedy 3:5. Šňůrou čtyř branek jsme utkání otočili a v 16. minutě jsme vedli 7:5. V 25. minutě jsme už vyhrávali 11:7, Vřeskovičtí ovšem po našich hrubých chybách v obraně v posledních dvou minutách snížili na poločasových 11:9 v náš prospěch.

Druhý poločas jsme začali v oslabení, když byl ještě v závěru prvního poločasu po dvou žlutých kartách vyloučen náš obránce. Domácí toho ale nevyužili, v páté minutě jsme vedli rozdílem tří branek. Vřeskovice ještě v sedmé minutě snížily na 12:14, ovšem v následujících deseti minutách vstřelily pouze jednu branku. To bylo pro vývoj utkání rozhodující, neboť my jsme vsítili sedm branek a v 18. minutě jsme vedli 21:13. V utkání jsme na konec zvítězili 27:19.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, Z. Sadílek, D. Franěk, J. Vondrášek - P. Melichar, P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek

Naše branky: P. Šourek 10, R. Stöckl 8, P. Melichar 6, J. Zemek 3 - za domácí: Blohman 9, Matoušek 8, Bešta 2