Vřeskovice B - Rožmitál 22:29 (11:13)

22.09.2013 19:24

V neděli 22. září 2013 jsme nastoupili ve Vřeskovicích proti místnímu B týmu. Úvod utkání byl vyrovnaný, padalo hodně branek, v páté minutě jsme vyrovnávali na 3:3. V desáté minutě jsme šli do vedení o dvě branky 6:4. I nadále útočníci na obou stranách jednoznačně přehrávali obrany, v podstatě z každého útoku našeho nebo soupeře padla branka. V devatenácté minutě se nám podařilo získat tříbrankový náskok, vedli jsme 11:8. Soupeř ale ještě do konce poločasu snížil na 11:13.

První branku druhého poločasu jsme vstřelili my, soupeř ovšem z následujících dvou svých útoků rovněž skóroval, a tak jsme vedli už pouze o gól. V osmé minutě bylo vyrovnáno 16:16. Ve dvanácté minutě jsme získali zpět dvou brankový náskok a nadále pokračovala gólová přestřelka. Až do osmnácté minuty, kdy jsme vedli 22:21, dokázal soupeř vždy na náš vstřelený gól odpovědět také vstřelením branky. Pak se přestalo vřeskovickému útoku dařit, náš brankář předvedl několik dobrých zákroků a zbytek poločasu se tak odehrál v naší režii. V dramatickém utkání jsme díky brankostroji v posledních deseti minutách vyhráli 29:22.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, Z. Sadílek, M. Hejra, J. Vondrášek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Pazderník, P. Šourek

Branky: P. Šourek 16, P. Melichar 8, R. Stöckl 4 a J. Pazderník 1 - za domácí: Maoušek 14, Blohmann 6, Míka 1 a Chmelíř 1