Muži: Všenice – Rožmitál 20:17 (9:9)

14.10.2018 23:25

Poslední utkání podzimní části letošního soutěžního ročníku II. ligy národní házené sehrál Spartak Rožmitál na hřišti ve Všenicích, které se poslední kola pohybují ve středu tabulky těsně před námi.

Dnes dopoledne Všenice porazily náš tým 20:17 po poločase 9:9. Ještě prvních třicet minut jsme měli naději na bodový zisk, ale slibně se vyvíjející duel jsme nakonec o tři branky prohráli. V tabulce jsme tak podzim ukončili jen se šesti body, přesto jsme ale zůstali na osmém místě.

Naše sestava: M. Leiterman, D. Sadílek - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Melichar, P. Šourek, J. Pičman, J, Pazderník, R. Stöckl

Branky: P. Šourek 7, R. Stöckl 5, J. Pazderník 4 a J. Pičman 1 - za domácí: Elšlégr 11, Černý 5, Kroc 3, Berka 1