Šlágr jara skončil s výsledkem, který nic nenaznačil

19.04.2015 12:07

AKTUALIZOVÁNO v 15.10 a 16.43 hod.

S napětím očekávaný souboj mezi vedoucím béčkem DIOSS Nýřany a druhým Spartakem Rožmitál v oblastním přeboru Západočeského kraje v národní házené skončil tím nejhorším výsledkem – nerozhodně. Šlágr kola a vlastně celého jara, ve kterém padlo dohromady jen 24 branek, tedy nic nenaznačil. Naši hráči zůstávají za celkem Nýřan stále o tři body pozadu a musí jen doufat, že Západočeši prohrají minimálně dvě utkání. A naši v dalších devíti kolech nesmí ztratit ani bod.

Dnes, v neděli 19. dubna 2015, stačilo v poslední vteřině zápasu proměnit pokutový hod a mohli jsme se Nýřanům přiblížit jen na bod. A mohlo být celé jaro veseleji.

Hned první minuta dnešního utkání jako by předurčila vývoj střetnutí – Rožmitál měl dva útoky a nastřelil z nich - dvě tyče. První poločas, kdy dotahoval jednu chvíli až třígólový náskok soupeře, skončil 8:9 ve prospěch Nýřan.

Ve druhém poločase si slabou chvilku vybraly i Nýřany. Až do 13. minuty nevstřelily branku a my jsme se poprvé v celém zápase dostali do vedení při stavu 11:10. Nervózní hra na obou stranách zapříčinila, že slušná návštěva viděla za slunečného počasí neuspořádaný zápas se stálým přerušováním a dohady a hlavně – s minimem branek.

Utkání skončilo nerozhodně 12:12.

Sluší se ještě dodat, že byl otevřen bohatě zásobený bufet, čehož ve velké míře využily desítky fanoušků.

Podrobnosti k utkání najdete v rubrice Házenkáři.

Zápas se hrál za slunečného, i když ve stínu studeného počasí

Diváků se sešlo dobrých sto dvacet. Na snímku je jich část v bufetu a před ním. U hřiště to - alespoň pokud jde o množství dopravních prostředků - vypadalo jak na lize.

Rozhodující moment v poslední vteřině utkání. Náš hráč byl faulován ...

... a jeho kolega nezvládl nervové vypětí a nedal

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode