Porážka, která zákonitě musela přijít

10.09.2016 19:55

AKTUALIZOVÁNO 11. září

V prvních dvou kolech nepoznal nováček 2. ligy národní házené Spartak Rožmitál hořkost porážky. Ta však musela zákonitě co nejdříve přijít právě proto, že naši chlapci si teprve na ligovou úroveň zvykají a hledají recept na své protivníky.

Ve třetím kole prohrál v sobotu 10. září Rožmitál v Kyšicích 13:18 po poločase 9:9. Jistě budeme zvědavi na podrobnosti, neboť po nadějné první půli jsme zápas přesvědčivě ztratili.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Vondrášek, P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, M. Hejra - J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek, R. Stöckl

Naše branky: P. Šourek 6, R. Stöckl 4 a J. Pičman 3 - za domácí: Šleis 5, Petrák 5, Netušil 3, Smola 3 a Špičan 2.