Rožmitál – Litohlavy 18:11 (9:6)

13.05.2018 17:30

V dnešním utkání prvního jarního dvoukola jsme na domácím hřišti přivítali celek Litohlav. Vstup do utkání nám nevyšel dle našich představ, první branku jsme vstřelili až v šesté minutě, kdy jsme snižovali na 1:2. Z následného útoku hostů jsme opět inkasovali, srovnat na 3:3 se nám podařilo v jedenácté minutě. Hosté šli do vedení o jednu branku, dvěma brankami v řadě jsme ale skóre otočili. Litohlavy v 16. minutě srovnali na 5:5. Následně se útočníci Litohlav nedokázali dlouhých deset minut brankově prosadit, čehož využil náš útok a soupeři jsme odskočili na rozdíl tří branek. První poločas jsme vyhráli 9:6.

Střelecká mizérie hostů pokračovala i na začátku druhého poločasu, první branku hosté vstřelili až ve 12. minutě, když snižovali na 7:11. V sedmnácté minutě už to bylo opět pouze o tři branky, vedli jsme 12:9. Odpor soupeře se nám podařilo zlomit až v závěru zápasu, kdy jsme vstřelili pět branek oproti dvěma gólům Litohlav.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, M. Hejra, J. Vondrášek - P. Šourek, P. Melichar, J. Pazderník, J. Pičman

Branky: Šourek 8, Pičman 6, Melichar 3, Pazderník 1 - za hosty: Kozák 4, Pelcl 3, Preťo 2, Synáč 2

Fotoreportáž na https://www.staryrozmital.cz/news/litohlavy-byly-lehcim-souperem-nez-mely-byt/

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode